Twoja wyszukiwarka

piątek, 23 października 2009

Olejek arganowy - cudo

Witajcie, chciałabym podzielić się z Wami informacją, która dla poszukiwaczek nietypowych i wyjątkowo skutecznych specyfików, może być prawdziwym odkryciem.
Drzewa aragnowe z których pozyskuje się olejek, rosną w ekologicznie czystym środowisku, od roku 1998 obszary na którym rosną drzewa, został wpisany na listę rezerwatów biosferycznych UNESCO.

Olej arganowy jest jednym z najbogatszym we właściwości pielęgnacyjne olejem produkowanym na świecie. Specyfik ten pozyskiwany jest ręcznie, sam proces jest długi i żmudny, podobno wyprodukowanie jednego litra oleju, zajmuje 20 godz.

Olejek arganowy zapobiega pojawianiu się zmarszczek, wygładza skórę, ujędrnia i nawilża. Z informacji jakie znalazłam w internecie, można wywnioskować że jest to eliksir młodości. Olejek argonowy jest w stanie wygładzić nasze łokcie oraz kolana, zawalczy z celulitem a także z suchymi końcówkami włosów.

Olejek arganowy nie należy do najtańszych specyfików, jednak wart jest swojej ceny z racji swoich właściwości, bowiem kobiety tunezyjskie mimo iż są narażone na działanie niemiłosiernego słońca, posiadają zadziwiająco mało zmarszczek.
Osoby które stosowały specyfik, zadowolone z efektów, mimo iż zapach nie każdemu przypada do gustu.

Olejek arganowy zwany jest eliksirem młodości, warto odmówić sobie kilku kosmetyków przeciętnej jakości z ogromną ilością chemii, na rzecz czegoś naprawdę skutecznego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz